Вибрані фільтри

  • Категорія: Вейкборди 

Останні відгуки
Портативний побутовий генератор Honda EU 10i T1
Да, генератор очень дорогой, но работает безупречно!!!...
5
Игорь
Лодочний мотор Mercury 2,5 M
Мотор производится в...
5
RekaMotors
Лодочний мотор Mercury 2,5 M
Где собирался этот...
4
Alexander
Лодочний мотор Yamabisi T9.8BMS
В бочке зверь , а в ходу...
2
Константин
Лодочний мотор Tohatsu MFS9.8B S
За три года эксплуатации мотора, шнур запуска еще не...
5
Влад
Виробники

Вейкборди

Сортування
2600 грн.
Конструкція торців вейборда - ластівчин хвіст спеціально створена для жорсткої їзди. Але тим не м..
2900 грн.
  Це 4 точкова конструкція вейкборду виготовленого з посиленого склопластика.  ..
2900 грн.
Ви не зможете уявити наскільки цікавий Matrix на воді поки не спробуєте Широка 4 точкова конструк..
3100 грн.
Ozone виготовлений з посиленого склопластика з шеститочкові кріпленням, що дозволяє настроїти пол..
Вейкоборд, як один з найбільш популярних видів активного відпочинку на воді почав стрімко розвиватися і в нашій країні. Поряд зі зростанням інтересу до даного виду спорту, почав зростати і рівень попиту на спорядження для вейкбордингу. Станом на сьогоднішній день проблем пов'язаних з покупкою необхідної екіпіровки для вейкборду майже немає. Більшість новинок можна придбати і в Україні, при цьому навіть через Інтернет, що можна зробити і у нас, в спеціалізованому онлайн - магазині «Reka Motors».
 
Перш ніж здійснити придбання вейкборду, на початку варто звернути свою увагу на основні характеристики його складових, до яких відносяться: дошка та кріплення.
 
Дошка.
 
Підбирається на підставі зросту і ваги майбутнього власника, відповідно, чим більше вага вейкбордера, тим довше дошка. Що стосується її ширини, вона завжди буде прямо пропорційна довжині. Тобто виходить, чим більше зростання і вага - тим більше повинен бути вейкборд.
 
Також слід зазначити, що дошка для вейкбордингу по своїй конструкції оснащується знімним кілем, який може мати різні розміри. Основне завдання кіля: регулювання стійкості на воді, тобто - чим більше кіль, тим більше стійкість (що необхідно новачкам), чим менше кіль - тим зручніше буде долати круті повороти (що важливо вже для професіоналів).
 
Варто звернути увагу і на вигин дошки, необхідний для поглинання енергії ударів об воду, при здійсненні стрибків. Чим більше вигин - тим стійкіше буде триматися дошка на поворотах або при стрибках, чим менше вигин - тим вище буде її швидкість.
 
Кріплення.
 
Розрізняють два основних види кріплень: «сандалі» і «черевики». Перший вид гарний тим, що може відмінно регулюватися практично під будь-який розмір ноги, також «сандалі» швидко знімаються і одягаються. Єдиний недолік - відсутність задника, внаслідок чого відбувається погана фіксація ноги, що небажано при виконанні стрибків і інших трюків на воді.
 
Саме тому, якщо Ви вирішили що вейкбординг буде надовго Вашим самим головною розвагою на вихідні дні, то краще вибирати другий тип, тобто «черевики», які старцюють строго індивідуально під особливості і розмір ноги. Вони звичайно випускаються з ударостійкого матеріалу, з деякими ущільненнями, що надійно захищають п'яту і носок ноги, а також щільно будуть облягати Вашу щиколотку, щоб уникнути вивихів.
 
З приводу отримання додаткової інформації про тієї чи іншої моделі векборда, звертайтеся до наших кваліфікованим фахівцям, передзвонивши за номером телефону (044) 591-91-51.
 
Купити вейкборд в Інтернет - магазині «Reka Motors» можна легко і швидко. Для цього, просто заповніть, запропонований Вам бланку замовлення. Доставка купленого товару буде проведена точно на Вашу адресу в самі оптимальні терміни.
Мы на карте
Мы на карте
Контакты
г. Киев ул. Садовая 20\2 (Стеценко)
+38 (097) 185 51 51
+38 (099) 538 51 51
rekamotors.ua
*только звонки
О Магазине
Мы приветствуем Вас в профессиональном украинском интернет - магазине водномоторной техники РекаМоторс.
Прием заказов по телефону:
Пн-Пт: 9:00-21:00
Сб-Вс: 9:00-19:00
Выдача заказов в офисе:
Пн-Пт: 11:00-19:00
Перед посещением офиса обязательно согласуйте с менеджером.