Останні відгуки
Портативний побутовий генератор Honda EU 10i T1
Да, генератор очень дорогой, но работает безупречно!!!...
5
Игорь
Лодочний мотор Mercury 2,5 M
Мотор производится в...
5
RekaMotors
Лодочний мотор Mercury 2,5 M
Где собирался этот...
4
Alexander
Лодочний мотор Yamabisi T9.8BMS
В бочке зверь , а в ходу...
2
Константин
Лодочний мотор Tohatsu MFS9.8B S
За три года эксплуатации мотора, шнур запуска еще не...
5
Влад
Виробники
Лідери продажу

Водні лижі

Сортування
4800 грн.
  Класичні водні лижі для будь-якого рівня лижника. Кріплення регулюється під розмір ног..
8500 грн.
Гарні лижі для водного спорту, легко допоможуть Вам навчиться встати на водні лижі. ..
7300 грн.
  Дані лижі мають яскраво виражене текстурне, увігнуте дно.   Що дозволяє л..
8500 грн.
  Широка носова частина лиж дозволяє здійснити легкий вихід з води будь-якому починаючом..
Водні лижі в порівнянні з схожим видом водного спорту - вейкбордом, на практиці є відносно простим видом активного відпочинку, який не вимагає до себе відмінної фізичної форми або багатьох зусиль для засвоєння основної техніки. У тому випадку якщо Ви тільки днями вирішили присвятити себе воднолижного спорту, то починайте саме з водних лиж. Для простого катання на цьому спортивному снаряді хвиля хорошої якості не потрібна, тому і до плавзасобу, який виступає в ролі буксира, в даному випадку не пред'являються важливі вимоги, яких не можна уникнути при «вейк».
 
Спочатку, при виготовленні водних лиж використовували просочені спеціальним розчином соснові дошки, на які потім встановлювали гумові кріпильні елементи. Роки опісля, коли були винайдені різні види пластику, водні лижі виконувалися вже з пінополіуретану. На сьогоднішній день, сучасні технології дозволили застосовувати довговічні, зносостійкі, а найголовніше наділені високою якістю ковзання матеріали, до числа яких належать вуглепластик, скловолокно та всілякі сплави з алюмінію.
 
Змінилася з часом і конструкція лиж. Для додання цьому спорядженню необхідних динамічних якостей, в залежності від напрямку воднолижного спорту (слалом, фрістайл, стрибки з трампліну) суттєво видозмінилися форма і направляючі жолобків, а також кріплення для ніг, на деяких моделях можна побачити виступ на боці ковзання - так званий кіль. Для новачків у цій справі - передбачена більш стійка, розширена в передній і задній частині лиж конструкція (для легкого старту та оптимальної стійкості на воді). Тут варто відзначити, що такі водні лижі, не призначені для швидкостей і крутих поворотів.
 
Під час вибору лиж треба враховувати той фактор, що ці снаряди воднолижного спорту мають параметр гнучкості - тобто вони повинні обов'язково гнутися, погашаючи вібрацію, що виникає від зіткнення з водною поверхнею. Водні лижі з малими показниками гнучкості називаються «твердими» - вони чудово розвивають швидкість, однак неповороткі. Виходячи із самої назви, можна зрозуміти, що у «м'яких» лиж все відбувається з точністю «до навпаки». Тому новачкам фахівці рекомендують на початку застосовувати останній варіант, так як такими лижами керувати простіше.
 
У тому випадку якщо Ви «дозріли» купити водні лижі, то досвідчені фахівці Інтернет - магазину «Reka Motors» з радістю нададуть Вам всю необхідну інформаційну допомогу з вибору найкращої моделі. Задати всі питання можна за телефоном (044) 591-91-51. Куплені товари, оперативно доставляються в будь-яку точку на території України.
Мы на карте
Мы на карте
Контакты
г. Киев ул. Садовая 20\2 (Стеценко)
+38 (097) 185 51 51
+38 (099) 538 51 51
rekamotors.ua
*только звонки
О Магазине
Мы приветствуем Вас в профессиональном украинском интернет - магазине водномоторной техники РекаМоторс.
Прием заказов по телефону:
Пн-Пт: 9:00-21:00
Сб-Вс: 9:00-19:00
Выдача заказов в офисе:
Пн-Пт: 11:00-19:00
Перед посещением офиса обязательно согласуйте с менеджером.