Вибрані фільтри

  • Категорія: Квадроцикли 

Останні відгуки
Портативний побутовий генератор Honda EU 10i T1
Да, генератор очень дорогой, но работает безупречно!!!...
5
Игорь
Лодочний мотор Mercury 2,5 M
Мотор производится в...
5
RekaMotors
Лодочний мотор Mercury 2,5 M
Где собирался этот...
4
Alexander
Лодочний мотор Yamabisi T9.8BMS
В бочке зверь , а в ходу...
2
Константин
Лодочний мотор Tohatsu MFS9.8B S
За три года эксплуатации мотора, шнур запуска еще не...
5
Влад
Виробники

Квадроцикли

Сортування
153720 грн.

Потужність: 26 к.с.
Вага: 320 кг.
Гарантія: 12 місяців

139720 грн.
Квадроцикли Linhai вже встигли зарекомендувати себе під многіз країнах світу. Своєю якістю, надій..
Перші в світі квадроцикли з'явилися на наших дорогах в середині 80-х років. Тоді їх активним випуском займався японський концерн «Suzuki». Не минуло й десяти років, як даний вид техніки став настільки затребуваним, що потіснив навіть традиційні двоколісні мотоцикли. Це досить потужне і сверхпроходімое транспортний засіб практично відразу припало до душі мандрівникам і любителям тих видів спорту, де без екстриму не обійтися.
 
Сучасні квадроцикли володіють масою достоїнств, куди входять: чудові показники аеродинаміки, наявність жорстких амортизаторів на невеликі колеса, здатність швидко пересуватися по пересіченій місцевості, без будь-яких втрат в управлінні. Кращого засобу для отримання порції адреналіну, швидше за все не знайти! Квадроцикл, будучи незалежний ні від пори року, ні від погодних умов - ще довгий час буде полонити серця шанувальників справжнього драйву.
 
Якщо Ви втомилися від монотонного життя всередині задушливого мегаполісу, нескінченних пробок довжиною в кілометри, щоденних турбот, то влаштуйте собі пригоду на свіжому повітрі! Порівняно легка і в той же час дуже надійна ATV-техніка здатна до пересувань по будь-яких нерівностей місцевості, як «просунутий» джип-позашляховик. Станом на сьогоднішній день гонки на квадроциклах, для багатьох любителів мотоспорту є самим улюбленим розвагою.
 
В залежності від цільового призначення і особливостей конструкції квадроцикл може належати до одного з трьох основних видів:
 
спортивні квадроцикли - ефективно протистоять ударам та іншим сотрясениям, що виникають в процесі подолання дорожніх перешкод; відносяться до виду досить потужною ATV-техніки, здатної швидко подолати самий крутий поворот.
 
утилітарні квадроцикли - невибагливі в технічному обслуговуванні, розраховані на значні навантаження; відрізняються економною витратою палива при досить потужному тязі, особливо необхідної для перевезення важких вантажів; у разі необхідності, можуть укомплектовуватися додатковими аксесуарами (плугами, лебідками, освітлювальними фарами і т.д.) .
 
мотовсюдиходи - будучи оснащені силовим агрегатом, що забезпечує високий крутний момент, призначені для проведення особливо важких видів робіт; володіючи дуже міцною і наднадійною конструкцією, здатні подолати найбільш непрохідні ділянки місцевості.
 
Купити квадроцикл за розумною ціною Ви зможете тут, на сторінках сайту Інтернет - магазину «Reka Motors». Запевняємо Вас, що кожен виріб, перш ніж вийти за межі заводу-виробника, проходить обов'язкові випробування. Ми займаємося продажем ATV-техніки виключно вищого класу. Дізнатися про сезонному обслуговуванні машин, періодах проведення профілактичної діагностики, а також способи усунення основних неполадок, Ви зможете у наших кваліфікованих фахівців по телефону (044) 591-91-51.
Мы на карте
Мы на карте
Контакты
г. Киев ул. Садовая 20\2 (Стеценко)
+38 (097) 185 51 51
+38 (099) 538 51 51
rekamotors.ua
*только звонки
О Магазине
Мы приветствуем Вас в профессиональном украинском интернет - магазине водномоторной техники РекаМоторс.
Прием заказов по телефону:
Пн-Пт: 9:00-21:00
Сб-Вс: 9:00-19:00
Выдача заказов в офисе:
Пн-Пт: 11:00-19:00
Перед посещением офиса обязательно согласуйте с менеджером.