Останні Новини
Багато сучасні любителі не гребують користувати ...»
1. Заливайте паливо в бак заздалегідь, постарай ...»
Кожен любитель риболовлі знає, як важливо прави ...»
Б / у мотори для човнів мають, мабуть, одне, ал ...»
Добігає кінця водомоторна сезон, а значить, сам ...»

Ловля на доріжку

Ловля на доріжку
Безліч рибалок, які вихваляються багатим уловом, для отримання подібного результату використовують спосіб, який відомий з незапам'ятних часів, а саме ловлю на доріжку. Ще 200 років тому, рибалки вдавалися до нього, про що свідчать різні історичні джерела. Ловля на доріжку користується великою популярністю за рахунок своєї ефективності і результативності. З моменту початку застосування різних видів блешні, даний метод лише більш удосконалився. Можна обійтися і без спеціальних приманок і ловити на живця (попередньо насадженого на спеціальну снасть), але це більш трудомісткий і складний процес.
 
Ловля риби на доріжку - основні відомості
 
Що з себе являє доріжка? Рамка, виконана з дерева, з обмотаним навколо неї шнуром, ось і все з чого складається ця снасть. У минулому використовували в якості шнура шовкову або конопляну нитку. Після багатьох років, стали популярні шнури з капрону. Але з кожним роком технології удосконалюються і на зміну старим рішенням приходять нові, а саме: волосіні і міцні шнури, які не тільки мають високу надійність, але й непомітні у воді. Кінець волосіні оснащений блешнею - приманкою для риби. Вона не тільки більш ефективна, але і досить дешева і відмінно підійде на заміну воблеру. Принцип дії лову риби на доріжку досить простий. Необхідно закинути доріжку з блешнею на певній відстані від човна і здійснити її проводку, рухаючись на невеликій швидкості. Це приверне увагу риби і принесе хороший улов. Моторні човни не підійдуть для даного методу риболовлі. Шум злякає водних мешканців і вони не звернуть на приманку жодної уваги. Не обмежуйте себе у виборі блешні, нехай у вашому арсеналі будуть різні "оберталки" і "колебалки" - це збільшить ваші шанси на успіх. Проводка повинна бути проведена з розумом, щоб блешня не потрапила на будь-які перешкоди і не пішла на дно.
 
Як відбувається ловля щуки на доріжку?
 
Метод лову на доріжку використовувався спочатку саме для видобутку щуки. Рибалку можна проводити з кінця зими і до кінця осені, варто лише дочекатися коли зійде лід, і можна приступати до лову. Залежно від місця риболовлі, існують особливості, на які потрібно звернути увагу, адже багато залежить від рельєфу дна. Якщо рибалять на річці, то необхідно відзначити наявність збіговисько корчів, глибин і запам'ятати розташування спокійних місць, розташованих після мілководдя і порогів. Якщо ж місце риболовлі - озеро, тоді слід приділити увагу наявності глибоких ям і визначити де знаходиться грань між водою і озерної рослинністю. Для виявлення всіх особливостей дна в сучасному світі використовуються ехолоти, а при відсутності таких звертаються до "дідівським способом", який має на увазі використання ручного проміру.
 
 
При ловлі щуки на доріжку, в хід йде волосінь або шнур з високою розривної навантаженням, щоб хижачка просто не зіпсувала снасть і просто не зірвала блешню.
 
Немає універсального способу проводки доріжки. Кожен рибалка сам визначає яка проводка буде найбільш ефективна і яка приманка принесе більший улов, грунтуючись на метод проб і помилок.
 
Існують лише деякі рекомендації, які допоможуть новачкам в цій справі. По-перше, варто уникати повільної проводки, це може привести до того, що блешня або ляже на дно, або зачепиться за перешкоду розташоване на дні. По-друге, можна досягти кращих результатів, використовуючи металевий повідець. І, по-третє, не можна робити різкі повороти і зміни в напрямку руху човна. Останнє може привести до падіння приманки на дно або до того, що вона просто зачепиться.
 
Ловля взимку на доріжку
 
Риболовля в зимову пору - заняття вельми складне, особливо у випадку з даним методом. Щоб керувати човном, хід якої здійснюється за допомогою весел, потрібна чимала сила. Не варто забувати про своє здоров'я. Екіпірування на зимову риболовлю повинна добре зберігати тепло і захищати несприятливих погодних умов.
 
Щоб зимові морози не створили проблем, необхідно подбати про зниження обмороження снастей. Наприклад, щоб уберегти плетений шнур, досить нанести на шпулю невелика кількість камфорного масла, що дозволить спокійно рибалити весь день. А як здавалося б може бути пов'язана гігієнічна помада з риболовлею? Відповідь дуже проста, помада дозволить уберегти пропускні кільця, розташовані на вудлище, від морозу. Для цього потрібно пальцями просто нанести гігієнічну помаду на кільця.
 
При зимової ловлі на доріжку, приманка розташовується на відстані 30-40 метрів від човна і починають рух. Гребти необхідно спокійно і повільно, при цьому не забуваючи спостерігати за кінцями вудилищ. Фрикціон потрібно затягнути на 2/3 або на 1/5, в залежності від того, що використовується: волосінь або шнур. Якщо упустити цей момент, риба може просто поцупити вудилища на дно. Від швидкості проводки залежить результат риболовлі. Якщо здійснювати проводку з мінімальною швидкістю, то риба з більшою ймовірністю атакують запропоновану їй приманку.
 
Ловля на доріжку з човна
В даному методі лову риби, наявність човна - це обов'язкова умова. При цьому, човен краще використовувати ту, хід якої здійснюється за допомогою весел, а не мотора. Шум, який виробляє мотор при роботі, може злякати рибу. Так само, варто віддати перевагу дерев'яному човні (вона більш бігка). Врахуйте, що човен повинна бути розрахована на двох рибалок, так як ловлю на доріжку зручніше проводити удвох. При цьому не буде витрачатися час на зупинку для зміни снастей, і в будь-який момент можна змінити напарника на веслах.
Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:



Мы на карте
Мы на карте
Контакты
г. Киев ул. Садовая 20\2 (Стеценко)
+38 (097) 185 51 51
+38 (099) 538 51 51
rekamotors.ua
*только звонки
О Магазине
Мы приветствуем Вас в профессиональном украинском интернет - магазине водномоторной техники РекаМоторс.
Прием заказов по телефону:
Пн-Пт: 9:00-21:00
Сб-Вс: 9:00-19:00
Выдача заказов в офисе:
Пн-Пт: 11:00-19:00
Перед посещением офиса обязательно согласуйте с менеджером.