Останні відгуки
Лодочний мотор Mercury 2,5 M
Здравствуйте Александр. Мотор производится в...
5
RekaMotors
Лодочний мотор Mercury 2,5 M
Где собирался этот...
4
Александр
Гребний гвинт Mercury 8 3/8 X 9 Black Max
Информация не соответствует действительности, товара...
3
Валерий
Лодочний мотор Mercury F 3.5 M
В принципе, характеристики этого мотора мало, чем...
5
Кирилл
Лодочний мотор Yamaha 15FMHS
Ямаха – это мощный и надежный мотор. Пользуюсь второй...
5
Николай

Надувні човни ARGO

Сортування
5000 грн.

Довжина: 290 см.
Ширина: 135 см.
Вантажопідьомність: 400 кг.
Гарантія: 3 р.

5430 грн.

Довжина: 310 см.
Ширина: 146 см.
Вантажопідьомність: 440 кг.
Гарантія: 3 р.

6240 грн.

Довжина: 330 см.
Ширина: 160 см.
Вантажопідьомність: 460 кг.
Гарантія: 3 р.

Компанія Argo ще з 1999 року добре відома на території країн колишнього СНД як висококласний виробник моторних і гребних надувних човнів. Український ринок збуту не є винятком. Наполеглива праця співробітників фірми, застосування інноваційних технологій, а також використання в процесі виробництва човнів матеріалів виключно найвищої якості дозволило торговій марці АРГО представити свою продукцію і на просторах Західної Європи.
 
Перші вироби цього бренду невеликими партіями поставлялися до Фінляндії, де дуже швидко вони придбали велику популярність. Станом на сьогоднішній день до числа шанувальників Argo приєдналися і такі індустріально розвинені країни як Голландія та Швеція.
 
Активне впровадження власних розробок і вузька спрямованість специфіки виробництва надали компанії АРГО чудову можливість випускати надувні човни по істині відмінної якості. Ці вироби, завдяки високим показникам характеристик, надійності і прийнятною ціною, набагато випередили вітчизняні моделі-аналоги, а також склали гідну конкуренцію іноземним представникам у своєму сегменті ринку.
 
Виробничі потужності компанії Argo, загальною площею в 3500 кв.м. обслуговує близько 150 фахівців вищого рівня. Кожна моторна або веслова надувний човен, перш ніж вийти за стіни заводу обов'язково тестується на якість і надійність. Результат такого підходу до роботи - 4 роки без шлюбу і скарг клієнтів. Зусиллями власного дослідницького центру АРГО постійно проводиться проектування нових моделей і вдосконалення вже існуючих.
 
Нові екземпляри продукції, перш ніж надійти в серійне виробництво проходять випробувальний термін, за активного сприяння працівників МНС або спортсменів-професіоналів вихідців з різних воднотехніческіх видів спорту. Особливу увагу фірми приділяється письмовим відгуками клієнтури, при цьому враховується практично кожне конструктивну пропозицію щодо модернізації існуючого модельного ряду.
 
Всі надувні човни Argo успішно сертифіковані в повній відповідності з усіма стандартами ISO, є власниками авторитетних сертифікатів від Регістру судноплавства України, мають дозволи, видані компетентними органами тих країн, куди ще поставляється продукції підприємства. А це ще раз підтверджує - вища якість і надійність човнів АРГО.
 
Купити надувні човни АРГО на сайті Інтернет - магазину «Reka Motors» насправді гранично просто. Всі торгові операції тут відбуваються в онлайн-режимі. Тому для придбання вподобаної Вам моделі човна від виробника АРГО достатньо лише заповнити поля, запропонованого бланка замовлення. І зробити Ви це можете прямо зараз. Якщо для того щоб зробити остаточне рішення про покупку Вам не дістає грамотного ради - скористайтеся консультацією наших фахівців за телефоном (044) 591-91-51.
Мы на карте
Контакты
г. Киев ул. Садовая 20\2 (Стеценко)
+38 (044) 591 91 51
+38 (097) 185 51 51
+38 (099) 538 51 51
rekamotors.ua
*только звонки
О Магазине
Мы приветствуем Вас в профессиональном украинском интернет - магазине водномоторной техники РекаМоторс.
Прием заказов по телефону:
Пн-Пт: 9:00-21:00
Сб-Вс: 9:00-19:00
Выдача заказов в офисе:
Пн-Пт: 11:00-19:00
Перед посещением офиса обязательно согласуйте с менеджером.